Results


Saturday, October 27, 2018 @ 1:30 PM
Final
U6 #1 Lemos - Game Summary
U6 #8 Davidson -  
 
Saturday, October 27, 2018 @ 1:30 PM
Final
U6 #7 Lamas - Game Summary
U6 #9 Yee -  
 
Saturday, October 27, 2018 @ 1:30 PM
Final
U6 #2 Delfino - Game Summary
U6 #10 Williamson -  
 
Saturday, October 27, 2018 @ 12:30 PM
Final
U8G #2 Klusmann - Game Summary
SSUMC -  
 
Saturday, October 27, 2018 @ 12:30 PM
Final
U6 #4 Jaekel - Game Summary
U6 #6 Mc Goldrick -  
 
Saturday, October 27, 2018 @ 12:30 PM
Final
U6 #3 Graham - Game Summary
U6 #5 Townsend -  
 
Saturday, October 27, 2018 @ 12:30 PM
Final
U8B #6 Stanley - Game Summary
U8B #1 Spitalnick -  
 
Saturday, October 27, 2018 @ 12:30 PM
Final
U5 #9 Stueck - Game Summary
U5 #1 Hansen -  
 
Saturday, October 27, 2018 @ 11:30 AM
Final
U8B #5 Delfino - Game Summary
U8B #7 Kroon -  
 
Saturday, October 27, 2018 @ 11:30 AM
Final
U10G #3 Oregan - Game Summary
U10G #4 Lang -  
 
Saturday, October 27, 2018 @ 11:30 AM
Final
U5 #7 Bongiovi - Game Summary
U5 #2 Douglass -  
 
Saturday, October 27, 2018 @ 11:30 AM
Final
U5 #5 Litner - Game Summary
U5 #11 -  
 
Saturday, October 27, 2018 @ 11:30 AM
Final
U5 #4 Burda - Game Summary
U5 #10 Schroeder -  
 
Saturday, October 27, 2018 @ 11:00 AM
Final
U10B #1 Hansen - Game Summary
DBC Red Bulls -  
 
Saturday, October 27, 2018 @ 10:30 AM
Final
U8B #4 Bongiovi - Game Summary
U8B #3 Townsend -  
 
Saturday, October 27, 2018 @ 10:30 AM
Final
U10G #1 O'Brien - Game Summary
U10G #2 Anderson -  
 
Saturday, October 27, 2018 @ 10:30 AM
Final
U4 #14 Pearch - Game Summary
U4 #9 Stanley -  
 
Saturday, October 27, 2018 @ 10:30 AM
Final
U5 #8 D. Smith - Game Summary
U5 #3 Pitrof -  
 
Saturday, October 27, 2018 @ 10:30 AM
Final
U5 #6 Amato - Game Summary
U5 #12 Pressman -  
 
Saturday, October 27, 2018 @ 9:45 AM
Final
U8G #1 Shows - Game Summary
DBC Spirit -  
 
Saturday, October 27, 2018 @ 9:30 AM
Final
U8B #2 Benicio - Game Summary
U8B #8 Shepherd/Galle -  
 
Saturday, October 27, 2018 @ 9:30 AM
Final
U10B #4 Grayson/Ellis - Game Summary
U10B #5 Case -  
 
Saturday, October 27, 2018 @ 9:30 AM
Final
U8B #5 Delfino - Game Summary
DBC Sounders -  
 
Saturday, October 27, 2018 @ 9:30 AM
Final
U4 #1 Stillwagon - Game Summary
U4 #2 Harrigan -  
 
Saturday, October 27, 2018 @ 9:30 AM
Final
U4 #10 Peebles/Deck - Game Summary
U4 #5 Street -  
 
Saturday, October 27, 2018 @ 9:30 AM
Final
U4 #4 Zint - Game Summary
U4 #3 Rittenberry -  
 
Saturday, October 27, 2018 @ 8:30 AM
Final
U10B #2 Foote - Game Summary
U10B #3 Sole -  
 
Saturday, October 27, 2018 @ 8:30 AM
Final
U4 #13 Blackburn - Game Summary
U4 #8 Acevedo -  
 
Saturday, October 27, 2018 @ 8:30 AM
Final
U4 #12 Houser - Game Summary
U4 #7 Pew -  
 
Saturday, October 27, 2018 @ 8:30 AM
Final
U4 #11 Curles - Game Summary
U4 #6 Weaver -  
 
Friday, October 26, 2018 @ 5:30 PM
Final
U6 #7 Lamas - Game Summary
U6 #8 Davidson -  
 
Friday, October 26, 2018 @ 5:30 PM
Final
U10G #5 Thorpe - Game Summary
U10G #4 Lang -  
 
Thursday, October 25, 2018 @ 6:00 PM
Final
U10G #1 O'Brien - Game Summary
U10G #3 Oregan -  
 
Thursday, October 25, 2018 @ 5:15 PM
Final
U6 #3 Graham - Game Summary
U6 #5 Townsend -  
 
Thursday, October 25, 2018 @ 5:00 PM
Final
U10B #5 Case - Game Summary
U10B #2 Foote -  
 
Wednesday, October 24, 2018 @ 5:15 PM
Final
U6 #4 Jaekel - Game Summary
U6 #3 Graham -  
 
Tuesday, October 23, 2018 @ 5:15 PM
Final
U6 #6 Mc Goldrick - Game Summary
U6 #9 Yee -  
 
Tuesday, October 23, 2018 @ 5:15 PM
Final
U6 #2 Delfino - Game Summary
U6 #6 Mc Goldrick -  
 
Monday, October 22, 2018 @ 5:15 PM
Final
U6 #10 Williamson - Game Summary
U6 #2 Delfino -  
 
Saturday, October 20, 2018 @ 4:30 PM
Final
U14B #1 Holcomb - Game Summary
Wade Walker YMCA -  
 
Saturday, October 20, 2018 @ 2:30 PM
Final
U5 #8 D. Smith - Game Summary
U5 #12 Pressman -  
 
Saturday, October 20, 2018 @ 1:30 PM
Final
U5 #3 Pitrof - Game Summary
U5 #1 Hansen -  
 
Saturday, October 20, 2018 @ 1:30 PM
Final
U5 #7 Bongiovi - Game Summary
U5 #11 -  
 
Saturday, October 20, 2018 @ 1:30 PM
Final
U5 #6 Amato - Game Summary
U5 #10 Schroeder -  
 
Saturday, October 20, 2018 @ 12:30 PM
Final
U6 #3 Graham - Game Summary
U6 #7 Lamas -  
 
Saturday, October 20, 2018 @ 12:30 PM
Final
PRACTICE ONLY - Game Summary
U6 #6 Mc Goldrick -  
 
Saturday, October 20, 2018 @ 12:30 PM
Final
U6 #10 Williamson - Game Summary
U6 #5 Townsend -  
 
Saturday, October 20, 2018 @ 12:30 PM
Final
U10B #1 Hansen - Game Summary
DBC Atl United -  
 
Saturday, October 20, 2018 @ 12:30 PM
Final
U4 #12 Houser - Game Summary
U4 #9 Stanley -  
 
Saturday, October 20, 2018 @ 12:30 PM
Final
U5 #9 Stueck - Game Summary
U5 #2 Douglass -  
 
Saturday, October 20, 2018 @ 12:30 PM
Final
U5 #5 Litner - Game Summary
U5 #4 Burda -  
 
Saturday, October 20, 2018 @ 11:30 AM
Final
U6 #9 Yee - Game Summary
U6 #1 Lemos -  
 
Saturday, October 20, 2018 @ 11:30 AM
Final
U6 #4 Jaekel - Game Summary
U6 #8 Davidson -  
 
Saturday, October 20, 2018 @ 11:30 AM
Final
U8B #3 Townsend - Game Summary
U8B #2 Benicio -  
 
Saturday, October 20, 2018 @ 11:30 AM
Final
U10B #5 Case - Game Summary
DBC Red Bulls -  
 
Saturday, October 20, 2018 @ 11:30 AM
Final
U4 #11 Curles - Game Summary
U4 #8 Acevedo -  
 
Saturday, October 20, 2018 @ 11:30 AM
Final
U4 #6 Weaver - Game Summary
U4 #3 Rittenberry -  
 
Saturday, October 20, 2018 @ 11:30 AM
Final
U4 #5 Street - Game Summary
U4 #4 Zint -  
 
Saturday, October 20, 2018 @ 11:00 AM
Final
U12B #1 Hernandez - Game Summary
DBC1-Atl United -  
 
Saturday, October 20, 2018 @ 10:30 AM
Final
U8B #6 Stanley - Game Summary
U8B #8 Shepherd/Galle -  
 
Saturday, October 20, 2018 @ 10:30 AM
Final
U10G #5 Thorpe - Game Summary
U10G #3 Oregan -  
 
Saturday, October 20, 2018 @ 10:30 AM
Final
U10G #2 Anderson - Game Summary
DBC Flash -  
 
Saturday, October 20, 2018 @ 10:30 AM
Final
U4 #14 Pearch - Game Summary
U4 #1 Stillwagon -  
 
Saturday, October 20, 2018 @ 10:30 AM
Final
U4 #13 Blackburn - Game Summary
U4 #2 Harrigan -  
 
Saturday, October 20, 2018 @ 10:30 AM
Final
U4 #10 Peebles/Deck - Game Summary
U4 #7 Pew -  
 
Saturday, October 20, 2018 @ 10:30 AM
Final
U12G #2 Utreras - Game Summary
JCUMC -  
 
Saturday, October 20, 2018 @ 10:30 AM
Final
U12G #1 Bouton - Game Summary
Ignite -  
 
Saturday, October 20, 2018 @ 10:00 AM
Final
Ashford Y2 - Game Summary
U12 #2 Wood -  
 
Saturday, October 20, 2018 @ 9:30 AM
Final
U8G #2 Klusmann - Game Summary
U8G #1 Shows -  
 
Saturday, October 20, 2018 @ 9:30 AM
Final
DBC Fire - Game Summary
U10B #3 Sole -  
 
Saturday, October 20, 2018 @ 9:30 AM
Final
U8B #1 Spitalnick - Game Summary
DBC Impact -  
 
Saturday, October 20, 2018 @ 9:30 AM
Final
U10G #4 Lang - Game Summary
DBC Spirit -  
 
Saturday, October 20, 2018 @ 8:30 AM
Final
U8B #1 Spitalnick - Game Summary
U8B #7 Kroon -  
 
Saturday, October 20, 2018 @ 8:30 AM
Final
U10B #4 Grayson/Ellis - Game Summary
U10B #2 Foote -  
 
Thursday, October 18, 2018 @ 6:30 PM
Final
U8B #5 Delfino - Game Summary
U8B #4 Bongiovi -  
 
Saturday, October 13, 2018 @ 1:30 PM
Final
U6 #1 Lemos - Game Summary
U6 #4 Jaekel -  
 
Saturday, October 13, 2018 @ 1:30 PM
Final
U6 #3 Graham - Game Summary
U6 #9 Yee -  
 
Saturday, October 13, 2018 @ 1:30 PM
Final
U6 #6 Mc Goldrick - Game Summary
U6 #5 Townsend -  
 
Saturday, October 13, 2018 @ 12:30 PM
Final
U8G #1 Shows - Game Summary
SSUMC -  
 
Saturday, October 13, 2018 @ 12:30 PM
Final
U6 #2 Delfino - Game Summary
U6 #8 Davidson -  
 
Saturday, October 13, 2018 @ 12:30 PM
Final
U6 #10 Williamson - Game Summary
U6 #7 Lamas -  
 
Saturday, October 13, 2018 @ 12:30 PM
Final
U10B #2 Foote - Game Summary
DBC Red Bulls -  
 
Saturday, October 13, 2018 @ 12:30 PM
Final
U5 #9 Stueck - Game Summary
U5 #11 -  
 
Saturday, October 13, 2018 @ 12:00 PM
Final
U12B #1 Hernandez - Game Summary
JCBC -  
 
Saturday, October 13, 2018 @ 11:30 AM
Final
U8B #8 Shepherd/Galle - Game Summary
U8B #3 Townsend -  
 
Saturday, October 13, 2018 @ 11:30 AM
Final
U10B #3 Sole - Game Summary
DBC Atl United -  
 
Saturday, October 13, 2018 @ 11:30 AM
Final
U10G #3 Oregan - Game Summary
U10G #1 O'Brien -  
 
Saturday, October 13, 2018 @ 11:30 AM
Final
U5 #1 Hansen - Game Summary
U5 #2 Douglass -  
 
Saturday, October 13, 2018 @ 11:30 AM
Final
U5 #12 Pressman - Game Summary
U5 #3 Pitrof -  
 
Saturday, October 13, 2018 @ 11:30 AM
Final
U5 #7 Bongiovi - Game Summary
U5 #4 Burda -  
 
Saturday, October 13, 2018 @ 11:00 AM
Final
U12 #2 Wood - Game Summary
BHY -  
 
Saturday, October 13, 2018 @ 10:30 AM
Final
U8B #5 Delfino - Game Summary
U8B #2 Benicio -  
 
Saturday, October 13, 2018 @ 10:30 AM
Final
DBC Fire - Game Summary
U10B #4 Grayson/Ellis -  
 
Saturday, October 13, 2018 @ 10:30 AM
Final
U10G #5 Thorpe - Game Summary
DBC Spirit -  
 
Saturday, October 13, 2018 @ 10:30 AM
Final
U4 #10 Peebles/Deck - Game Summary
U4 #9 Stanley -  
 
Saturday, October 13, 2018 @ 10:30 AM
Final
U5 #8 D. Smith - Game Summary
U5 #10 Schroeder -  
 
Saturday, October 13, 2018 @ 10:30 AM
Final
U5 #6 Amato - Game Summary
U5 #5 Litner -  
 
Saturday, October 13, 2018 @ 10:00 AM
Final
U12G #1 Bouton - Game Summary
DBC3-Hansen -  
 
Saturday, October 13, 2018 @ 10:00 AM
Final
U14B #1 Holcomb - Game Summary
Ashford Y -  
 
Saturday, October 13, 2018 @ 9:30 AM
Final
U8G #2 Klusmann - Game Summary
DBC Spirit -  
 
Saturday, October 13, 2018 @ 9:30 AM
Final
U8B #4 Bongiovi - Game Summary
DBC Atl United -  
 
Saturday, October 13, 2018 @ 9:30 AM
Final
U10G #3 Oregan - Game Summary
U10G #2 Anderson -  
 
Saturday, October 13, 2018 @ 9:30 AM
Final
U10G #4 Lang - Game Summary
DBC Flash -  
 
Saturday, October 13, 2018 @ 9:30 AM
Final
U4 #1 Stillwagon - Game Summary
U4 #13 Blackburn -  
 
Saturday, October 13, 2018 @ 9:30 AM
Final
U4 #8 Acevedo - Game Summary
U4 #3 Rittenberry -  
 
Saturday, October 13, 2018 @ 9:30 AM
Final
U4 #6 Weaver - Game Summary
U4 #5 Street -  
 
Saturday, October 13, 2018 @ 8:30 AM
Final
U8B #7 Kroon - Game Summary
U8B #4 Bongiovi -  
 
Saturday, October 13, 2018 @ 8:30 AM
Final
U10B #5 Case - Game Summary
U10B #1 Hansen -  
 
Saturday, October 13, 2018 @ 8:30 AM
Final
U4 #12 Houser - Game Summary
U4 #14 Pearch -  
 
Saturday, October 13, 2018 @ 8:30 AM
Final
U4 #11 Curles - Game Summary
U4 #2 Harrigan -  
 
Saturday, October 13, 2018 @ 8:30 AM
Final
U4 #7 Pew - Game Summary
U4 #4 Zint -  
 
Saturday, October 13, 2018 @ 8:00 AM
Final
U12G #2 Utreras - Game Summary
Ashford Y1 -  
 
Wednesday, October 10, 2018 @ 6:00 PM
Final
U8B #6 Stanley - Game Summary
U8B #1 Spitalnick -  
 
Tuesday, October 2, 2018 @ 7:15 PM
Final
NUMC2 - Game Summary
U12 #2 Wood -  
 
Tuesday, October 2, 2018 @ 6:15 PM
Final
U10B #3 Sole - Game Summary
DBC Red Bulls -  
 
Tuesday, October 2, 2018 @ 5:15 PM
Final
U10G #1 O'Brien - Game Summary
DBC Spirit -  
 
Tuesday, October 2, 2018 @ 5:15 PM
Final
U12B #1 Hernandez - Game Summary
DBC2 Timbers -  
 
Monday, October 1, 2018 @ 6:15 PM
Final
U10B #1 Hansen - Game Summary
DBC Fire -  
 
Monday, October 1, 2018 @ 5:30 PM
Final
U8G #1 Shows - Game Summary
DBC Spirit -  
 
Monday, October 1, 2018 @ 5:30 PM
Final
U8G #2 Klusmann - Game Summary
SSUMC -  
 
Monday, October 1, 2018 @ 5:30 PM
Final
U8B #6 Stanley - Game Summary
DBC Impact -  
 
Monday, October 1, 2018 @ 5:30 PM
Final
U12G #1 Bouton - Game Summary
Ashford Y2 -  
 
Monday, October 1, 2018 @ 5:15 PM
Final
U10B #4 Grayson/Ellis - Game Summary
DBC Atl United -  
 
Monday, October 1, 2018 @ 5:15 PM
Final
DBC2-Dash - Game Summary
U12G #2 Utreras -  
 
Saturday, September 29, 2018 @ 4:45 PM
Final
U14B #1 Holcomb - Game Summary
DBC Warriors -  
 
Saturday, September 29, 2018 @ 2:30 PM
Final
NUMC1 - Game Summary
U12 #2 Wood -  
 
Saturday, September 29, 2018 @ 1:30 PM
Final
U6 #3 Graham - Game Summary
U6 #1 Lemos -  
 
Saturday, September 29, 2018 @ 1:30 PM
Final
U6 #2 Delfino - Game Summary
U6 #4 Jaekel -  
 
Saturday, September 29, 2018 @ 1:30 PM
Final
U6 #10 Williamson - Game Summary
U6 #9 Yee -  
 
Saturday, September 29, 2018 @ 1:00 PM
Final
U10B #5 Case - Game Summary
DBC Atl United -  
 
Saturday, September 29, 2018 @ 12:30 PM
Final
U6 #8 Davidson - Game Summary
U6 #5 Townsend -  
 
Saturday, September 29, 2018 @ 12:30 PM
Final
U6 #7 Lamas - Game Summary
U6 #6 Mc Goldrick -  
 
Saturday, September 29, 2018 @ 12:30 PM
Final
U5 #12 Pressman - Game Summary
U5 #1 Hansen -  
 
Saturday, September 29, 2018 @ 12:00 PM
Final
U14G #1 Wood/Embs - Game Summary
BHY -  
 
Saturday, September 29, 2018 @ 11:30 AM
Final
U8B #8 Shepherd/Galle - Game Summary
U8B #3 Townsend -  
 
Saturday, September 29, 2018 @ 11:30 AM
Final
U8B #6 Stanley - Game Summary
U8B #5 Delfino -  
 
Saturday, September 29, 2018 @ 11:30 AM
Final
U5 #9 Stueck - Game Summary
U5 #4 Burda -  
 
Saturday, September 29, 2018 @ 11:30 AM
Final
U5 #11 - Game Summary
U5 #2 Douglass -  
 
Saturday, September 29, 2018 @ 11:30 AM
Final
U5 #8 D. Smith - Game Summary
U5 #5 Litner -  
 
Saturday, September 29, 2018 @ 10:30 AM
Final
U8B #7 Kroon - Game Summary
U8B #2 Benicio -  
 
Saturday, September 29, 2018 @ 10:30 AM
Final
U10G #2 Anderson - Game Summary
DBC Spirit -  
 
Saturday, September 29, 2018 @ 10:30 AM
Final
U10G #1 O'Brien - Game Summary
U10G #4 Lang -  
 
Saturday, September 29, 2018 @ 10:30 AM
Final
U4 #11 Curles - Game Summary
U4 #13 Blackburn -  
 
Saturday, September 29, 2018 @ 10:30 AM
Final
U5 #10 Schroeder - Game Summary
U5 #3 Pitrof -  
 
Saturday, September 29, 2018 @ 10:30 AM
Final
U5 #7 Bongiovi - Game Summary
U5 #6 Amato -  
 
Saturday, September 29, 2018 @ 10:30 AM
Final
U12B #1 Hernandez - Game Summary
JCUMC -  
 
Saturday, September 29, 2018 @ 9:30 AM
Final
U8G #1 Shows - Game Summary
U8G #2 Klusmann -  
 
Saturday, September 29, 2018 @ 9:30 AM
Final
U10B #2 Foote - Game Summary
U10B #1 Hansen -  
 
Saturday, September 29, 2018 @ 9:30 AM
Final
U8B #8 Shepherd/Galle - Game Summary
DBC Sounders -  
 
Saturday, September 29, 2018 @ 9:30 AM
Final
U10G #5 Thorpe - Game Summary
DBC Flash -  
 
Saturday, September 29, 2018 @ 9:30 AM
Final
U4 #10 Peebles/Deck - Game Summary
U4 #14 Pearch -  
 
Saturday, September 29, 2018 @ 9:30 AM
Final
U4 #9 Stanley - Game Summary
U4 #4 Zint -  
 
Saturday, September 29, 2018 @ 9:30 AM
Final
U4 #7 Pew - Game Summary
U4 #6 Weaver -  
 
Saturday, September 29, 2018 @ 9:00 AM
Final
U12G #2 Utreras - Game Summary
Ignite -  
 
Saturday, September 29, 2018 @ 8:45 AM
Final
U12G #1 Bouton - Game Summary
JCUMC -  
 
Saturday, September 29, 2018 @ 8:30 AM
Final
U8B #4 Bongiovi - Game Summary
U8B #1 Spitalnick -  
 
Saturday, September 29, 2018 @ 8:30 AM
Final
U10B #4 Grayson/Ellis - Game Summary
U10B #3 Sole -  
 
Saturday, September 29, 2018 @ 8:30 AM
Final
U4 #12 Houser - Game Summary
U4 #1 Stillwagon -  
 
Saturday, September 29, 2018 @ 8:30 AM
Final
U4 #3 Rittenberry - Game Summary
U4 #2 Harrigan -  
 
Saturday, September 29, 2018 @ 8:30 AM
Final
U4 #8 Acevedo - Game Summary
U4 #5 Street -  
 
Saturday, September 22, 2018 @ 2:15 PM
Final
U14G #1 Wood/Embs - Game Summary
DBC2 -  
 
Saturday, September 22, 2018 @ 1:30 PM
Final
U6 #10 Williamson - Game Summary
U6 #3 Graham -  
 
Saturday, September 22, 2018 @ 1:30 PM
Final
U6 #5 Townsend - Game Summary
U6 #4 Jaekel -  
 
Saturday, September 22, 2018 @ 1:30 PM
Final
U6 #8 Davidson - Game Summary
U6 #7 Lamas -  
 
Saturday, September 22, 2018 @ 1:30 PM
Final
U14B #1 Holcomb - Game Summary
Wade Walker YMCA -  
 
Saturday, September 22, 2018 @ 12:30 PM
Final
U6 #1 Lemos - Game Summary
U6 #2 Delfino -  
 
Saturday, September 22, 2018 @ 12:30 PM
Final
U6 #9 Yee - Game Summary
U6 #6 Mc Goldrick -  
 
Saturday, September 22, 2018 @ 12:30 PM
Final
U8B #2 Benicio - Game Summary
U8B #4 Bongiovi -  
 
Saturday, September 22, 2018 @ 12:30 PM
Final
U10B #4 Grayson/Ellis - Game Summary
DBC Red Bulls -  
 
Saturday, September 22, 2018 @ 12:30 PM
Final
U5 #9 Stueck - Game Summary
U5 #1 Hansen -  
 
Saturday, September 22, 2018 @ 11:30 AM
Final
U8B #1 Spitalnick - Game Summary
U8B #3 Townsend -  
 
Saturday, September 22, 2018 @ 11:30 AM
Final
U10G #2 Anderson - Game Summary
U10G #4 Lang -  
 
Saturday, September 22, 2018 @ 11:30 AM
Final
U10G #3 Oregan - Game Summary
DBC Flash -  
 
Saturday, September 22, 2018 @ 11:30 AM
Final
U5 #10 Schroeder - Game Summary
U5 #12 Pressman -  
 
Saturday, September 22, 2018 @ 11:30 AM
Final
U5 #2 Douglass - Game Summary
U5 #4 Burda -  
 
Saturday, September 22, 2018 @ 11:30 AM
Final
U5 #3 Pitrof - Game Summary
U5 #5 Litner -  
 
Saturday, September 22, 2018 @ 11:00 AM
Final
U12G #2 Utreras - Game Summary
DBC3-Hansen -  
 
Saturday, September 22, 2018 @ 10:30 AM
Final
U8B #8 Shepherd/Galle - Game Summary
U8B #5 Delfino -  
 
Saturday, September 22, 2018 @ 10:30 AM
Final
U10B #5 Case - Game Summary
DBC Fire -  
 
Saturday, September 22, 2018 @ 10:30 AM
Final
U10G #1 O'Brien - Game Summary
U10G #5 Thorpe -  
 
Saturday, September 22, 2018 @ 10:30 AM
Final
U4 #9 Stanley - Game Summary
U4 #6 Weaver -  
 
Saturday, September 22, 2018 @ 10:30 AM
Final
U5 #6 Amato - Game Summary
U5 #11 -  
 
Saturday, September 22, 2018 @ 10:30 AM
Final
U5 #8 D. Smith - Game Summary
U5 #7 Bongiovi -  
 
Saturday, September 22, 2018 @ 10:00 AM
Final
U12 #2 Wood - Game Summary
Ashford Y1 -  
 
Saturday, September 22, 2018 @ 10:00 AM
Final
U12G #1 Bouton - Game Summary
WWY2 -  
 
Saturday, September 22, 2018 @ 9:30 AM
Final
U8G #2 Klusmann - Game Summary
DBC Spirit -  
 
Saturday, September 22, 2018 @ 9:30 AM
Final
SSUMC - Game Summary
U8G #1 Shows -  
 
Saturday, September 22, 2018 @ 9:30 AM
Final
DBC Atl United - Game Summary
U10B #2 Foote -  
 
Saturday, September 22, 2018 @ 9:30 AM
Final
U8B #3 Townsend - Game Summary
DBC Atl United -  
 
Saturday, September 22, 2018 @ 9:30 AM
Final
U4 #10 Peebles/Deck - Game Summary
U4 #12 Houser -  
 
Saturday, September 22, 2018 @ 9:30 AM
Final
U4 #3 Rittenberry - Game Summary
U4 #13 Blackburn -  
 
Saturday, September 22, 2018 @ 9:30 AM
Final
U4 #4 Zint - Game Summary
U4 #14 Pearch -  
 
Saturday, September 22, 2018 @ 9:00 AM
Final
U12B #1 Hernandez - Game Summary
Ignite -  
 
Saturday, September 22, 2018 @ 8:30 AM
Final
U8B #7 Kroon - Game Summary
U8B #6 Stanley -  
 
Saturday, September 22, 2018 @ 8:30 AM
Final
U10B #1 Hansen - Game Summary
U10B #3 Sole -  
 
Saturday, September 22, 2018 @ 8:30 AM
Final
U4 #1 Stillwagon - Game Summary
U4 #11 Curles -  
 
Saturday, September 22, 2018 @ 8:30 AM
Final
U4 #5 Street - Game Summary
U4 #2 Harrigan -  
 
Saturday, September 22, 2018 @ 8:30 AM
Final
U4 #8 Acevedo - Game Summary
U4 #7 Pew -  
 
Tuesday, September 18, 2018 @ 5:15 PM
Final
U6 #6 Mc Goldrick - Game Summary
U6 #3 Graham -  
 
Saturday, September 15, 2018 @ 2:15 PM
Final
DBC1 - Game Summary
U14G #1 Wood/Embs -  
 
Saturday, September 15, 2018 @ 12:30 PM
Final
U6 #10 Williamson - Game Summary
U6 #1 Lemos -  
 
Saturday, September 15, 2018 @ 12:30 PM
Final
U6 #5 Townsend - Game Summary
U6 #2 Delfino -  
 
Saturday, September 15, 2018 @ 12:30 PM
Final
U6 #7 Lamas - Game Summary
U6 #4 Jaekel -  
 
Saturday, September 15, 2018 @ 12:30 PM
Final
U6 #9 Yee - Game Summary
U6 #8 Davidson -  
 
Saturday, September 15, 2018 @ 12:30 PM
Final
U5 #9 Stueck - Game Summary
U5 #8 D. Smith -  
 
Saturday, September 15, 2018 @ 12:00 PM
Final
Ashford Y2 - Game Summary
U12 #2 Wood -  
 
Saturday, September 15, 2018 @ 11:30 AM
Final
U8B #2 Benicio - Game Summary
U8B #1 Spitalnick -  
 
Saturday, September 15, 2018 @ 11:30 AM
Final
U8B #3 Townsend - Game Summary
U8B #5 Delfino -  
 
Saturday, September 15, 2018 @ 11:30 AM
Final
U8B #4 Bongiovi - Game Summary
U8B #6 Stanley -  
 
Saturday, September 15, 2018 @ 11:30 AM
Final
U10B #2 Foote - Game Summary
DBC Fire -  
 
Saturday, September 15, 2018 @ 11:30 AM
Final
U5 #11 - Game Summary
U5 #4 Burda -  
 
Saturday, September 15, 2018 @ 11:30 AM
Final
U5 #12 Pressman - Game Summary
U5 #5 Litner -  
 
Saturday, September 15, 2018 @ 11:30 AM
Final
U5 #2 Douglass - Game Summary
U5 #6 Amato -  
 
Saturday, September 15, 2018 @ 11:00 AM
Final
U12B #1 Hernandez - Game Summary
DBC1-Atl United -  
 
Saturday, September 15, 2018 @ 10:30 AM
Final
U8B #8 Shepherd/Galle - Game Summary
U8B #7 Kroon -  
 
Saturday, September 15, 2018 @ 10:30 AM
Final
U10G #2 Anderson 3 Game Summary
U10G #5 Thorpe 1  
 
Saturday, September 15, 2018 @ 10:30 AM
Final
U10G #1 O'Brien - Game Summary
DBC Flash -  
 
Saturday, September 15, 2018 @ 10:30 AM
Final
U4 #5 Street - Game Summary
U4 #13 Blackburn -  
 
Saturday, September 15, 2018 @ 10:30 AM
Final
U5 #10 Schroeder - Game Summary
U5 #1 Hansen -  
 
Saturday, September 15, 2018 @ 10:30 AM
Final
U5 #3 Pitrof - Game Summary
U5 #7 Bongiovi -  
 
Saturday, September 15, 2018 @ 10:00 AM
Final
U12G #1 Bouton 4 Game Summary
DBC1 Pink Panthers 1  
 
Saturday, September 15, 2018 @ 10:00 AM
Final
U14B #1 Holcomb - Game Summary
AYMCA -  
 
Saturday, September 15, 2018 @ 9:30 AM
Final
SSUMC - Game Summary
U8G #2 Klusmann -  
 
Saturday, September 15, 2018 @ 9:30 AM
Final
U8G #1 Shows 1 Game Summary
DBC Spirit 3  
 
Saturday, September 15, 2018 @ 9:30 AM
Final
U10B #3 Sole - Game Summary
U10B #5 Case -  
 
Saturday, September 15, 2018 @ 9:30 AM
Final
U8B #2 Benicio - Game Summary
DBC Impact -  
 
Saturday, September 15, 2018 @ 9:30 AM
Final
U10G #3 Oregan 6 Game Summary
DBC Spirit 2  
 
Saturday, September 15, 2018 @ 9:30 AM
Final
U4 #10 Peebles/Deck - Game Summary
U4 #1 Stillwagon -  
 
Saturday, September 15, 2018 @ 9:30 AM
Final
U4 #6 Weaver - Game Summary
U4 #14 Pearch -  
 
Saturday, September 15, 2018 @ 9:30 AM
Final
U4 #9 Stanley - Game Summary
U4 #8 Acevedo -  
 
Saturday, September 15, 2018 @ 8:30 AM
Final
U4 #3 Rittenberry - Game Summary
U4 #11 Curles -  
 
Saturday, September 15, 2018 @ 8:30 AM
Final
U4 #4 Zint - Game Summary
U4 #12 Houser -  
 
Saturday, September 15, 2018 @ 8:30 AM
Final
U4 #7 Pew - Game Summary
U4 #2 Harrigan -  
 
Saturday, September 15, 2018 @ 8:00 AM
Final
U12G #2 Utreras - Game Summary
AshfordY2 -  
 
Friday, September 14, 2018 @ 5:30 PM
Final
U10B #1 Hansen - Game Summary
U10B #4 Grayson/Ellis -  
 
Saturday, September 8, 2018 @ 2:15 PM
Final
U14B #1 Holcomb - Game Summary
DBC -  
 
Saturday, September 8, 2018 @ 1:30 PM
Final
U6 #5 Townsend - Game Summary
U6 #1 Lemos -  
 
Saturday, September 8, 2018 @ 1:30 PM
Final
U6 #6 Mc Goldrick - Game Summary
U6 #10 Williamson -  
 
Saturday, September 8, 2018 @ 1:30 PM
Final
U6 #9 Yee - Game Summary
U6 #4 Jaekel -  
 
Saturday, September 8, 2018 @ 1:00 PM
Final
U14G #1 Wood/Embs - Game Summary
DBC -  
 
Saturday, September 8, 2018 @ 12:30 PM
Final
U6 #7 Lamas - Game Summary
U6 #2 Delfino -  
 
Saturday, September 8, 2018 @ 12:30 PM
Final
U6 #8 Davidson - Game Summary
U6 #3 Graham -  
 
Saturday, September 8, 2018 @ 12:30 PM
Final
U8B #2 Benicio - Game Summary
U8B #6 Stanley -  
 
Saturday, September 8, 2018 @ 12:30 PM
Final
U10G #2 Anderson - Game Summary
U10G #1 O'Brien -  
 
Saturday, September 8, 2018 @ 12:30 PM
Final
U5 #2 Douglass - Game Summary
U5 #8 D. Smith -  
 
Saturday, September 8, 2018 @ 12:00 PM
Final
U12G #2 Utreras 5 Game Summary
U12G #1 Bouton 2  
 
Saturday, September 8, 2018 @ 11:30 AM
Final
U8B #3 Townsend - Game Summary
U8B #7 Kroon -  
 
Saturday, September 8, 2018 @ 11:30 AM
Final
U10B #1 Hansen - Game Summary
DBC Red Bulls -  
 
Saturday, September 8, 2018 @ 11:30 AM
Final
U10G #1 O'Brien 3 Game Summary
U10G #5 Thorpe 0  
 
Saturday, September 8, 2018 @ 11:30 AM
Final
U5 #10 Schroeder - Game Summary
U5 #5 Litner -  
 
Saturday, September 8, 2018 @ 11:30 AM
Final
U5 #11 - Game Summary
U5 #6 Amato -  
 
Saturday, September 8, 2018 @ 11:30 AM
Final
U5 #3 Pitrof - Game Summary
U5 #9 Stueck -  
 
Saturday, September 8, 2018 @ 11:00 AM
Final
U12 #2 Wood - Game Summary
Buckhead Y -  
 
Saturday, September 8, 2018 @ 10:30 AM
Final
U8B #1 Spitalnick - Game Summary
U8B #5 Delfino -  
 
Saturday, September 8, 2018 @ 10:30 AM
Final
U10G #4 Lang 3 Game Summary
U10G #3 Oregan 5  
 
Saturday, September 8, 2018 @ 10:30 AM
Final
U4 #9 Stanley - Game Summary
U4 #2 Harrigan -  
 
Saturday, September 8, 2018 @ 10:30 AM
Final
U5 #1 Hansen - Game Summary
U5 #4 Burda -  
 
Saturday, September 8, 2018 @ 10:30 AM
Final
U5 #12 Pressman - Game Summary
U5 #7 Bongiovi -  
 
Saturday, September 8, 2018 @ 10:30 AM
Final
U12B #1 Hernandez - Game Summary
JCBC -  
 
Saturday, September 8, 2018 @ 9:30 AM
Final
U8G #2 Klusmann - Game Summary
U8G #1 Shows -  
 
Saturday, September 8, 2018 @ 9:30 AM
Final
U10B #5 Case - Game Summary
U10B #4 Grayson/Ellis -  
 
Saturday, September 8, 2018 @ 9:30 AM
Final
U8B #7 Kroon - Game Summary
DBC Savages -  
 
Saturday, September 8, 2018 @ 9:30 AM
Final
U4 #3 Rittenberry - Game Summary
U4 #1 Stillwagon -  
 
Saturday, September 8, 2018 @ 9:30 AM
Final
U4 #4 Zint - Game Summary
U4 #10 Peebles/Deck -  
 
Saturday, September 8, 2018 @ 9:30 AM
Final
U4 #5 Street - Game Summary
U4 #11 Curles -  
 
Saturday, September 8, 2018 @ 8:30 AM
Final
U8B #4 Bongiovi - Game Summary
U8B #8 Shepherd/Galle -  
 
Saturday, September 8, 2018 @ 8:30 AM
Final
U10B #3 Sole - Game Summary
U10B #2 Foote -  
 
Saturday, September 8, 2018 @ 8:30 AM
Final
U4 #6 Weaver - Game Summary
U4 #12 Houser -  
 
Saturday, September 8, 2018 @ 8:30 AM
Final
U4 #7 Pew - Game Summary
U4 #13 Blackburn -  
 
Saturday, September 8, 2018 @ 8:30 AM
Final
U4 #8 Acevedo - Game Summary
U4 #14 Pearch -  
 

External links are provided for reference purposes. Dunwoody UMC Sports is not responsible for the content of external Internet sites.

Copyright 2018 by My League.

Sports league management software by Sports Illustrated Play